RR70J331MDN1PH
MFR.Part #
RR70J331MDN1PH
JLCPCB Part #
C3274700
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 14mm 2000hrs@105℃ 330uF 5mm 6.3V 610mA@120Hz 7mΩ Polymer ±20% 插件,D10xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS