UBT1A221MPD8TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UBT1A221MPD8TD
JLCPCB Part #
C4155616
Package
Plugin,D8xL13.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10V 13.5mm 170mA@120Hz 2000hrs@125℃ 220uF 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS