UUN1E471MNQ1MS
MFR.Part #
UUN1E471MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2166499
Package
SMD,D16xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 470uF 490mA@120Hz ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS