GYC1H151MCQ1GS
MFR.Part #
GYC1H151MCQ1GS
JLCPCB Part #
C6204205
Package
SMD,D10xL13mm
Description
-55℃~+135℃ 10mm 13mm 150uF 18mΩ 4000hrs@135℃ 480mA@120Hz 50V ±20% SMD,D10xL13mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS