RL80G561MDNASQKX
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RL80G561MDNASQKX
JLCPCB Part #
C1578783
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 4V 560uF 6.1A@100kHz 6mΩ@100kHz 8mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS