UPV1V390MGD
MFR.Part #
UPV1V390MGD
JLCPCB Part #
C4155582
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 2.5mm 35V 39uF 5000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS