RF80J331MDN1
MFR.Part #
RF80J331MDN1
JLCPCB Part #
C1578956
Package
Plugin,5x8mm
Description
-55℃~+105℃ 11mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 2mm 3.7A@100kHz 330uF 5mm 6.3V 8mm Polymer ±20% 插件,5x8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS