LKG2A122MESZBK
MFR.Part #
LKG2A122MESZBK
JLCPCB Part #
C3724174
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 1200uF 22mm 3A@120Hz 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS