LNY2G123MSEHBB
MFR.Part #
LNY2G123MSEHBB
JLCPCB Part #
C1619132
Package
Bolt,D76.2xL223mm
Description
-40℃~+85℃ 12000uF 2000hrs@85℃ 223mm 31.8mm 36.4A@10kHz 400V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL223mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS