QXP2K334KRP7FX
MFR.Part #
QXP2K334KRP7FX
JLCPCB Part #
C3784113
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 250V、800V 330nF ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS