PLF1E560MDO2
MFR.Part #
PLF1E560MDO2
JLCPCB Part #
C1578805
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 2000hrs@105℃ 25V 28mΩ@100kHz 3.8A@100kHz 56uF 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS