PLX1E181MDL1TD
MFR.Part #
PLX1E181MDL1TD
JLCPCB Part #
C1578446
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 13mm 180uF 2.8A@100kHz 25V 25mΩ@100kHz 3000hrs@125℃ 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS