PLF1D560MCL2
MFR.Part #
PLF1D560MCL2
JLCPCB Part #
C3274684
Package
Plugin,D10xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2.4A@100kHz 2000hrs@105℃ 20V 40mΩ 56uF 5mm 8mm Polymer ±20% 插件,D10xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS