UPW0J682MHD1TN
MFR.Part #
UPW0J682MHD1TN
JLCPCB Part #
C1589593
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 2.176A@120Hz 25mm 6.3V 6800uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% Plugin,D16xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS