UTT0J220MDD1TP
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UTT0J220MDD1TP
JLCPCB Part #
C1582178
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.5mm 22uF 46mA@100kHz 4mm 5000hrs@105℃ 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS