PHC1853470KJ
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PHC1853470KJ
JLCPCB Part #
C3792328
Package
Plugin,D18xL44mm
Description
-40℃~+85℃ 470nF 500V、850V ±10% 插件,D18xL44mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS