LNC2G272MTEG
MFR.Part #
LNC2G272MTEG
JLCPCB Part #
C1616848
Package
Bolt,D63.5xL83mm
Description
-40℃~+85℃ 14.5A@120Hz 2700uF 28.6mm 400V 5000hrs@85℃ 63.5mm 83mm ±20% 螺栓,D63.5xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS