PCF1D560MCL1GS
MFR.Part #
PCF1D560MCL1GS
JLCPCB Part #
C2162115
Package
SMD,D10xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 20V 40mΩ@100kHz 56uF 8mm Polymer ±20% SMD,D10xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS