APXE160ARA221MJ801
MFR.Part #
APXE160ARA221MJ801
JLCPCB Part #
C3274901
Package
SMD,D10xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 2000hrs@105℃ 220uF 22mΩ 3.45A@100kHz 8mm Polymer ±20% SMD,D10xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS