PLF0E821MCO6
MFR.Part #
PLF0E821MCO6
JLCPCB Part #
C3275197
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 2000hrs@105℃ 3.5mm 5.2A@100kHz 7mΩ 820uF 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS