LGG2P821MELB30
MFR.Part #
LGG2P821MELB30
JLCPCB Part #
C1582918
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.85A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220V 30mm 30mm 820uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS