PCF1D220MCL1GS
MFR.Part #
PCF1D220MCL1GS
JLCPCB Part #
C2161843
Package
SMD,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 20V 22uF 50mΩ@100kHz 6.3mm 6mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS