A765EB157M1ALAE022
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A765EB157M1ALAE022
JLCPCB Part #
C2161885
Package
SMD,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 116mA@120Hz 150uF 2000hrs@105℃ 22mΩ 6.3mm 6mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS