UBT2A470MPD1TD
MFR.Part #
UBT2A470MPD1TD
JLCPCB Part #
C1581461
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 100V 10mm 3000hrs@125℃ 315mA@120Hz 47uF 550mΩ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS