QXP2K104JRPT
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
QXP2K104JRPT
JLCPCB Part #
C3791491
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 250V、800V ±5% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS