UUR1H101MNL1GS
MFR.Part #
UUR1H101MNL1GS
JLCPCB Part #
C180945
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 10.5mm 100uF 10mm 195mA@120Hz 2000hrs@85℃ 50V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS