LNX2V103MSEJ
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNX2V103MSEJ
JLCPCB Part #
C1587999
Package
Bolt,D90xL153mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 153mm 20000hrs@85℃ 29.82A@10kHz 31.8mm 350V 90mm ±20% 螺栓,D90xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS