UPS1V471MPD1TD
MFR.Part #
UPS1V471MPD1TD
JLCPCB Part #
C2690164
Package
Plugin,10x20mm
Description
10mm 2000hrs@105℃ 20mm 35V 470uF ±20% 插件,10x20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS