LNT2V103MSEJBN
MFR.Part #
LNT2V103MSEJBN
JLCPCB Part #
C1618041
Package
Bolt,D90xL153mm
Description
-25℃~+105℃ 10000uF 153mm 31.8mm 350V 45.36A@10kHz 5000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS