LNT2D682MSEN
MFR.Part #
LNT2D682MSEN
JLCPCB Part #
C1498923
Package
Bolt,D63.5xL123mm
Description
-25℃~+105℃ 123mm 2000hrs@105℃ 200V 28.6mm 63.5mm 6800uF 8.4A@10kHz ±20% 螺栓,D63.5xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS