LNT2C682MSEN
MFR.Part #
LNT2C682MSEN
JLCPCB Part #
C1616127
Package
Bolt,D63.5xL103mm
Description
-25℃~+105℃ 103mm 160V 2000hrs@105℃ 28.6mm 63.5mm 6800uF 8.16A@10kHz ±20% 螺栓,D63.5xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS