URS1A221MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URS1A221MDD1TD
JLCPCB Part #
C1581128
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10V 2.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 330mA@10kHz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS