LLS2W221MELB
MFR.Part #
LLS2W221MELB
JLCPCB Part #
C1582192
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.64A@120Hz 10mm 220uF 3000hrs@85℃ 30mm 30mm 450V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS