LLS2W221MELC
MFR.Part #
LLS2W221MELC
JLCPCB Part #
C3723764
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.59A@120Hz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@85℃ 35mm 450V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS