UPV1V101MGD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPV1V101MGD1TD
JLCPCB Part #
C1591088
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 13mm 3.5mm 35V 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS