PCJ0E471MCL1GS
MFR.Part #
PCJ0E471MCL1GS
JLCPCB Part #
C3275240
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 13mΩ 2.5V 2000hrs@105℃ 3.6A@100kHz 470uF 6.3mm 8mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS