UVZ1A222MPD1TD
MFR.Part #
UVZ1A222MPD1TD
JLCPCB Part #
C1579602
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 10mm 2200uF 5mm 760mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS