UVR2E220MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVR2E220MHD
JLCPCB Part #
C1596385
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 20mm 22uF 250V 304mA@10kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS