UVR0J221MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVR0J221MDD1TD
JLCPCB Part #
C1665995
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 300mA@10kHz 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS