LGG2E102MELC30
MFR.Part #
LGG2E102MELC30
JLCPCB Part #
C729534
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 2000hrs@105℃ 250V 2A@120Hz 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS