UUJ2A221MNQ1ZD
MFR.Part #
UUJ2A221MNQ1ZD
JLCPCB Part #
C1599972
Package
SMD,D18xL17.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 17.5mm 18mm 220uF 440mA@120Hz 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D18xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS