LGU2C271MELY
MFR.Part #
LGU2C271MELY
JLCPCB Part #
C1498081
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1A@120Hz 10mm 160V 20mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS