LKG1E122MESYCK
MFR.Part #
LKG1E122MESYCK
JLCPCB Part #
C1329344
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.2A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 1200uF 20mm 25V 25mm ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS