LKX2W181MESC25
MFR.Part #
LKX2W181MESC25
JLCPCB Part #
C1609545
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 25mm 35mm 450V 870mA@120Hz ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS