LKX2E821MESC30
MFR.Part #
LKX2E821MESC30
JLCPCB Part #
C3721996
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 250V 2A@120Hz 32mm 35mm 820uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS