LGNW6471MELC40
MFR.Part #
LGNW6471MELC40
JLCPCB Part #
C6651980
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.86A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 40mm 420V 470uF ±20% Plugin,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS