UVZ1A330MDD1TD
MFR.Part #
UVZ1A330MDD1TD
JLCPCB Part #
C1583880
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 116mA@10kHz 2.5mm 33uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS