LKX2E102MESC40
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKX2E102MESC40
JLCPCB Part #
C1610663
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 2000hrs@105℃ 250V 35mm 42mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS