LNX2H682MSEJBN
MFR.Part #
LNX2H682MSEJBN
JLCPCB Part #
C1618998
Package
Bolt,D90xL173mm
Description
-25℃~+85℃ 173mm 18.5A@120Hz 20000hrs@85℃ 31.8mm 350V 6800uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS