LNR1V334MSE
MFR.Part #
LNR1V334MSE
JLCPCB Part #
C3812674
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-40℃~+85℃ 0.33F 143mm 24.8A@120Hz 31.8mm 35V 5000hrs@85℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS